Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Інформація щодо підготовки закладів освіти до харчування згідно нових норм та меню

   З метою ефективного впровадження нових норм харчування у закладах освіти області, 31.12.21 1управління та відділи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в грудні 2021 року провели 81 тематичну зустріч, навчання та семінари для відповідальних осіб територіальних громад області стосовно змін у організації харчування дітей у закладах освіти.

 Станом на 30 грудня 2021 року до управлінь та відділів Головного управління на розгляд надійшло 172 примірні чотиритижневі меню на зимовий період для закладів дошкільної освіти, 304 примірних меню для закладів загальної середньої освіти та 3 меню для інших закладів.
 Було повернуто на доопрацювання 53 меню для закладів дошкільної освіти та 94 меню для закладів загальної середньої освіти та 1 меню для інших закладів.
 41% меню для дитячих садочків, 29% меню для шкіл та 5% меню для інших освітніх закладів погоджені начальниками управлінь/відділів Головного управління Держпродспоживслужби в області.
 24 заклади дошкільної освіти використовують меню, рекомендовані Міністерством охорони здоров’я України.
 Наголошуємо, що з 1 січня 2022 року харчування у закладах освіти повинно бути організовано у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», згідно вимог якої змінюються норми харчування дітей у закладах освіти та порядок організації харчування.
 Просимо активізувати роботу щодо розроблення та погодження примірних чотиритижневих меню для закладів освіти наступним громадам області: Верховинській селищній громаді, Зеленській сільській громаді, Білоберізькій сільській громаді, Тлумацькій міській громаді, Олешанській сільській громаді, Обертинській селищній громаді, Городенківській міській громаді та Чернелицькій селищній громаді, а також територіальним громадам Коломийського району.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6