Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

На Херсонщині в особистому селянському господарстві черговий випадок грипу птиці

   Відповідно до оперативной інформації Головного управління Держпродспоживслужби 14.12.21 2в Херсонській області, на території с. Геройське Чулаківської ОТГ Скадовського району Херсонської області (49°47'46.1"N 39°75'98.4"E) зареєстровано спалах пташиного грипу в особистому селянському господарстві.

  До буферної зони потрапила територія навколо неблагополучного пункту радіусом 3 км, до якої включено с. Геройське Чулаківської ОТГ Скадовського району Херсонської області, на території якої відсутні комерційні господарства з утримання та забою птиці.
  До зони спостереження потрапила територія навколо неблагополучного пункту радіусом 10 км, до якої включено населенні пункти: Чорноморський біосферний заповідник НАН України Скадовського району Херсонської області та с. Василівка Очаківської МТГ Миколаївського району Миколаївської області.
  Зокрема зазначимо, що на території зони спостереження (нагляду) відсутні комерційні господарства з утримання та забою птиці.
  На даний час до епізоотичного вогнища потрапили особисте селянське господарство, в якому виявлено захворювання, та с. Геройське Чулаківської ОТГ Скадовського району Херсонської області.
  В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника грипу птиці.
  Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу птиці, рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6