Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Пам’ятайте про небезпеку африканської чуми свиней

  З настанням сезону збирання грибів значно посилюється небезпека занесення із дикої фауни 05.10.21 2до індивідуальних господарств населення та свиногосподарств збудника африканської чуми свиней.

   Африканська чума свиней (АЧС) – небезпечне вірусне захворювання домашніх і диких свиней, що характеризується гарячкою, синюшністю шкіри та крововиливами у внутрішніх органах.

  Вірус надзвичайно стійкий до високої температури і може зберігатися протягом тривалого часу в тушах свиней, крові, фекаліях, у замороженому чи копченому м’ясі.
   Ефективні засоби профілактики африканської чуми, як-то вакцинація, відсутні. Для людини вірус африканської чуми свиней - безпечний.
  АЧС входить до переліку особливо небезпечних (карантинних) хвороб тварин та списку інфекційних та інвазійних хвороб тварин.
На сьогодні АЧС – чи не найнебезпечніша з усіх хвороб свиней, оскільки її занесення супроводжується:
• високою смертністю серед ураженого поголів’я і значними економічними збитками, зумовленими відсутністю вакцини й необхідністю знищувати усе інфіковане поголів’я (навіть потенційно) або поголів’я в населених пунктах у зоні захисту;
• запровадженням спеціального режиму для свиногосподарств та обмежень у сфері торгівлі продукцією свинарства, що впливає на ціни та доступність свинини для споживачів;
• комплексом витрат на проведення моніторингових і діагностичних досліджень, на організацію профілактичних та ліквідаційних заходів, втратами через міжнародні торговельні обмеження, що запроваджуються для недопущення розповсюдження АЧС.
   Для недопущення зараження вірусом АЧС своїх тварин необхідно дотримуватись таких правил:
• по можливості утримуйтесь від відвідування лісів, лісосмуг без нагальної потреби;
• після перебування в лісі обов’язково ретельно вимийте і продезінфікуйте взуття та одяг;
• при виявлення трупів тварин, у жодному випадку не чіпайте їх та повідомляйте про знахідку територіальні підрозділи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області;
• якщо господар мисливець або має постійний контакт з дикою фауною, слід відмовитись від утримання свиней в приватному господарстві!
   Шановні власники тварин! При найменших ознаках захворювання свиней у ваших господарствах, а також про всі інші випадки терміново повідомляйте територіальні органи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області або ж спеціалістів ветеринарної медицини.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6