Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Про спалах харчового отруєння в закладі швидкого харчування «Cryspy» (Кріспі) м.Калуш

   Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про 05.1021 1випадок харчового отруєння в закладі швидкого харчування «Cryspy» (Кріспі) м.Калуш.
    Станом на 05.10.2021 р. в інфекційний відділ Калуської міської лікарні госпіталізовано 8 осіб, в т.ч. 2 дітей віком до 18 років, які харчувалися в закладі громадського харчування - кафе «Cryspy» (Кріспі), що знаходиться в м.Калуш, Калуської міської ради Івано-Франківської області.

   В усіх хворих встановлено попередній діагноз «Гострий гастроентероколіт, сальмонельоз?». Стан хворих середнього ступеня важкості, при поступленні хворі скаржились на багаторазову діарею, нудоту та блювання, біль в животі та підвищення температури тіла до 38 градусів С. Хворі 02.10.2021 р. вживали лаваш з курячим м’ясом та часниковим соусом.
   Перший хворий поступив у суботу 02.10.2021 р., 5 осіб – у неділю 03.10.2021 р., 2 особи – в понеділок 04.10.2021р.
04.10.2021 р. після отримання екстрених повідомлень спеціалістами Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено санітарно-епідеміологічне обстеження об’єкту та позаплановий захід державного нагляду (контролю) у сфері безпечності харчових продуктів.
   Виявлено порушення санітарних норм та порушення у сфері безпечності харчових продуктів: перехрест потоків сировини та готової продукції, не промаркований розроблювальний інвентар, відсутність дезінфікуючих середників, не проводився контроль температурного режиму холодильного обладнання та ін..
   В ході епідрозслідування відібрано 20 змивів з об’єктів навколишнього середовища на патогенну, умовно патогенну флору та БГКП, 1 пробу харчових продуктів (філе куряче), 1 пробу води питної для мікробіологічного та санітарно-хімічного дослідження.
Вжиті заходи:
- за порушення у сфері санітарного законодавства на фізичну особу-підприємця складено протокол;
- готуються приписи про усунення виявлених порушень у сфері санітарного законодавства та у сфері безпечності харчових продуктів;
- направлено листи до Головного управління Національної поліції в Івано-Франківської області та голови Калуської міської громади;
- винесено розпорядження про припинення роботи закладу терміном на 10 днів.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6