Головне меню

Подати звернення

На Коломйщині триває моніторинг санітарно–епідемічної ситуації в навчальних закладах

   Спеціалісти Коломийського міського управління Головного 12.12.22 1управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують здійснення моніторингу санітарно–епідемічної ситуації в закладах загальної та дошкільної освіти Коломийської міської громади.

  Так в листопаді – грудні 2022 року проведено моніторингові обстеження у 17 закладах загальної середньої освіти та 13 закладах дошкільної освіти. Заходи тривають відповідно до наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області від 02.11.2022 № 384.
  Під час обстежень особлива увага звертається на:
  ● наявність документів, які засвідчують походження, безпечність та якість харчових продуктів, які поступають у заклад освіти;
  ● дотримання умов зберігання, термінів реалізації та технології приготування страв, що є особливо актуальним при вимкненні електроенергії;
  ● наявність заборонених для вживання дітьми харчових продуктів та страв;
  ● забезпечення постійного контролю за організацією харчування, дотримання норм харчування та фактичне виконання примірного 4-х тижневого меню.
  В ході обстежень надаються консультації та роз’яснення з питань профілактики харчових отруєнь та попередження поширення коронавірусної інфекції.
  В кожному закладі за підсумками роботи складається акт санітарно-епідемічного обстеження об'єкта, у якому зазначаються недоліки та пропозиції.

  Після закінчення моніторингових обстежень в усіх закладах загальної та дошкільної освіти Коломийської міської громади, буде проведено аналіз та дано оцінку санітарно-епідемічної ситуації по кожному закладу, узагальнені результати будуть доведені до управління освіти та органів місцевого самоврядування.

19-фото-1-м.Коломия

19-фото-2-м.Коломия

19-фото-3-м.Коломия

19-фото-4-м.Коломия

Гаряча лінія

Вхід

Пошук