Головне меню

Подати звернення

До уваги суб’єктів господарювання!

   У цей непростий для всіх час, для підтримки бізнесу та економіки держави, на території 13.05.22 1
Прикарпаття в штатному режимі працює Івано-Франківська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Ця установа ще з 2010 року акредитована НААУ на проведення мікробіологічних, мікологічних, радіологічних, хіміко-токсикологічних випробувань зразків продукції та сировини тваринного, рослинного і біотехнологічного походження; мікробіологічних, фізико-хімічних досліджень води питної, виявлення генетично-модифікованих організмів (ГМО), проведення патоморфологічних, вірусологічних, імунологічних, паразитологічних досліджень, бактеріологічних випробувань грунтів, піску, повітря робочої зони та приміщень, параметрів мікроклімату.

  Також на проведення лабораторних досліджень (випробувань) патологічного матеріалу для виявлення вірусу пташиного грипу та хвороби Ньюкасла методом полімеразної ланцюгової реакції в режимі реального часу. А ще виявлення антигену вірусу гепатиту А, антигену ротавірусу та норовірусів геногруп І і ІІ у воді питній, стічній та відкритих водоймах.
  З 2019 року лабораторія уповноважена Держпродспоживслужбою на проведення досліджень для цілей державного контролю. В 2021 році установа підтвердила свою компетентність, отримала атестат про акредитацію, що зареєстрований у Рeєcтрi від 11.05.2021 р. за № 20100 згідно стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 (ISO/IEC 17025:2017, IDT).
  Суб’єкти господарювання мають змогу звернутися до Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби за послугами з проведення лабораторних досліджень:
  • для підтвердження стану здоров’я тварин,
 • з лабораторних випробувань щодо відповідності за показниками безпечності та якості харчових продуктів, кормів, зокрема, при здійсненні імпортно-експортних операцій,
 • з визначення хімічних речовин у повітрі робочої зони, атмосферному повітрі, повітрі житлових і громадських приміщень,
  • з вимірювання рівня шуму, вібрації, електричного та магнітного полів на робочих місцях, відкритих майданчиках, сельбищній території, житлових приміщеннях та громадських спорудах
  Також в Івано-Франківську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби можна звернутися за проводенням мікроструктурного аналізу м’ясних продуктів та визначення вмісту тригріцеридів (чистоти молочного жиру) у молоці та молокопродуктах, з метою попередження введення в оману споживачів.
  Адреса для електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Приймальня директора: тел/факс (0342) – 54 74 18, тел. (0342) 75 47 31.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5