Головне меню

Подати звернення

Держпродспоживслужба продовжує контроль за пунктами харчування тимчасово переміщених осіб та членів територіальної оборони

   Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечує15.04.22 1постійний моніторинг дотримання санітарно-гігієнічних вимог як у пунктах організованого харчування осіб, які були вимушені покинути місця постійного перебування у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації, так і у пунктах харчування членів територіальної оборони.

   Робота спрямована на забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог у місцях організованого харчування людей, попередження виникнення групових випадків кишкових інфекційних захворювань, харчових отруєнь, в тому числі ботулізму.
  Всього санітарно-епідеміологічним наглядом Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини охоплено 119 пунктів харчування. Більшість пунктів харчування організовано на базі закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти та готельно-ресторанних комплексів.
  Івано-Франківською регіональною державною лабораторією та міжрайонними лабораторіями Держпродспоживслужби забезпечено лабораторний контроль якості питної води в пунктах харчування, а також змивів з об’єктів навколишнього середовища харчоблоків, де організовано приготування їжі.
  Станом на 13.04.2022 року для лабораторних досліджень відібрано 116 проб питної води за мікробіологічними показниками та 100 проб питної води за санітарно-хімічними показниками.
  Відхилення від гігієнічних нормативів виявлено у 10 пробах за мікробіологічними показниками та у 1 пробі за санітарно-хімічними показниками. Керівникам пунктів харчування надано рекомендації щодо проведення відповідних заходів для приведення питної води у відповідність до гігієнічних вимог.
  В ході моніторингу керівникам пунктів харчування вручаються листівки, пам’ятки та методичні рекомендації, а також проводяться бесіди.
  З початку введення воєнного стану епідемічних ускладнень на пунктах харчування області не зареєстровано.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5