Головне меню

Подати звернення

Особливості отримання допусків (посвідчень) на право роботи з пестицидами і агрохімікатами в умовах воєнного стану

   Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області 23.03.22 1інформує, що згідно постанови КМУ від 16.03.2022 р. № 297 «Деякі питання перевезення (транспортування), зберігання, застосування та торгівлі пестицидами і агрохімікатами» строк дії допусків (посвідчень) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, виданих відповідно до ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та дійсних станом на 1 січня 2022 року, продовжується на період дії воєнного стану в Україні та на 90 днів, наступних за днем його припинення або скасування.

 Керівникам суб’єктів господарювання, фізичним особам-підприємцям, у яких дія посвідчень та допусків закінчилася до 1 січня 2022 року, необхідно отримати дані дозвільні документи відповідно до ЗУ «Про пестициди і агрохімікати».
 Крім того нагадуємо, що допускати до робіт, пов’язаних із транспортуванням, зберіганням, застосуванням засобів захисту рослин, їх торгівлею дозволено лише осіб, які пройшли згідно ЗУ «Про пестициди і агрохімікати», постанови КМУ від 18.09.1995 р. № 746 (зі змінами), медичний огляд, спеціальну підготовку з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами та мають відповідне посвідчення і допуск на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, що видаються органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері захисту рослин, щороку.

Гаряча лінія

Вхід

Пошук