Головне меню

Подати звернення

В умовах воєнного стану Держпродспоживслужба Прикарпаття продовжує виконувати надані повноваження щодо контролю за санітарно-епідемічною ситуацією

   У цей складний для нашої країни час Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській 15.03.22області та його підрозділи продовжують виконувати свої функції та повноваження.


 Зокрема, щоденно проводиться робота щодо:
 - контролю за якістю їжі в пунктах тимчасового перебування осіб, які вимушені покинути місця постійного проживання;
 - формування та передачі гуманітарних вантажів до інших областей України;
 - здійснення контролю за санітарно-епідемічною ситуацією на Прикарпатті.
 З цією метою Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розроблено пам’ятки щодо:
 - санітарно-гігієнічного режиму на харчоблоці та організації харчування біженців;
 - порядку проведення дезінфекційних заходів в соціальних їдальнях;
 - правил приготування їжі та профілактики харчових отруєнь у військовий час;
 - використання хлорного вапна для проведення дезінфекційних заходів;
 - про проведення очищення і знезараження криниць.
 Щоденно проводиться моніторинг радіаційного фону, спільно з фахівцями Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. В м. Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.
 Головам територіальних громад направлено Мінімальні вимоги щодо екстреного облаштування місць тимчасового перебування вимушено переміщених осіб.
 Керівництвом Головного управління видано два доручення щодо посилення державного санітарно-епідеміологічного нагляду за централізованими водопроводами, джерелами децентралізованого водопостачання (громадські криниці та каптажі), якістю води в пунктах організованого харчування тимчасово переміщених осіб та проведення моніторингу за пунктами прийому харчових продуктів та пунктами харчування.
 Так, з 24 лютого проведено 147 таких відвідувань, на 26 пунктах встановлено недоліки (17,7%), надано 92 пропозиції, знято з реалізації 16 кг недоброякісних харчових продуктів. В ході проведеного моніторингу вручались пам’ятки по дотриманню санітарно-гігієнічного режиму на харчоблоках, проводились бесіди.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5