Головне меню

Подати звернення

З керівниками шкіл Заболотівської територіальної громади обговорено питання паспортизації закладів загальної середньої освіти

   02 лютого 2022 року спеціалісти Снятинського управління Головного управління03.02.22 1Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь в виробничій нараді із керівниками закладів загальної середньої освіти Заболотівської територіальної громади.


 На даній нараді спеціалісти управління проінформували освітян про початок паспортизації закладів загальної середньої освіти та оцінювання харчових потреб учнів.
 Процес паспортизації спрямований на об’єктивне вивчення фактичного стану матеріально-технічної бази кожного навчального закладу, динамічне відслідковування змін та надання пропозицій щодо покращення умов перебування, харчування та навчання дітей. Паспорт закладу загальної середньої освіти на 2021-2025 роки розроблений Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за участю Департаменту освіти ОДА. Після проведення паспортизації щорічно буде здійснюватися моніторинг змін. Один примірник паспорта буде зберігатися в школі, другий – у інспектора Держпродспоживслужби.
 З метою вивчення персональних харчових звичок учнів, наявності особливих харчових потреб, задоволеності харчуванням, обізнаності школярів принципам здорового харчування, Головне управління за участю Департаменту освіти ОДА планує провести опитування учнів закладів загальної середньої освіти.
 Для цього розроблено 2 анкети-опитувальники: для батьків учнів 1-4 класів та для учнів 5-11 класів.

 Аналогічна нарада з питань проведення паспортизації закладів загальної середньої освіти та оцінювання харчових потреб учнів буде проведена найближчим часом для керівників навчальних закладів Снятинської територіальної громади.

03.02.22 1фото.png

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5