Головне меню

Подати звернення

В Україні з 01 лютого 2022 почала діяти постанова КМУ, якою встановлено мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети

  Вже з 1 лютого 2022 року ціни на пластикові пакети зафіксували – 02.02.22 1інформують спеціалісти сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.
 Згідно з рішенням уряду, щонайменше 2 грн. вартують торбинки без ручок та бічних складок; 2,50 грн. такі ж, але з бічними складками; 3,00 грн. – звичайна маєчка.

 Розповсюдження пластикових пакетів здійснюється виключно на платній основі згідно ст. 2 ЗУ «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України».
 Роздрібні ціни на пластикові пакети не можуть бути нижчими за мінімальні ціни, що встановлюються Кабінетом Міністрів України.
 Вимоги ст. 2 ЗУ «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» щодо заборони розповсюдження пластикових пакетів не поширюються на:
 1) біорозкладні пластикові пакети;
 2) надтонкі пластикові пакети шириною до 225 міліметрів (без бокових складок), глибиною до 345 міліметрів (з урахуванням бокових складок), довжиною до 450 міліметрів (з урахуванням ручок), що призначені для пакування та/або транспортування свіжої риби, м’яса та продуктів із них, сипучих продуктів, льоду та розповсюджуються в об’єктах роздрібної торгівлі як первинна упаковка.

 Заборона на безкоштовне розповсюдження одноразових пластикових пакетів набрала чинності з 10 грудня 2021 року.
 Заборона на поширення пакетів до 50 мікрометрів вступить в дію з березня 2022 року, а заборона на використання всіх пакетів товщиною до 50 мікрометрів – з 1 січня 2023 року.

Гаряча лінія

Вхід

Пошук