Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Оперативна інформація про фітосанітарний стан посівів та насаджень в області станом на 07.12.2017 року

  На початку грудня спостерігались опади у вигляді налипання мокрого снігу та дощу, відмічалось посиленняіваа767676вампа вітру, місцями - відкладання кристалічної паморозі. Однак, умови для перезимівлі озимих культур залишались задовільними.
 За даними управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області, за вищевказаних агрокліматичних умов на посівах озимої пшениці та ячменю 1-6 відсотків рослин уражено септоріозом та кореневими гнилями у слабкому ступені. Повсюди 2-5 відсотків рослин озимого ріпаку охоплено пероноспорозом та фомозом.

 Збереження інфекційного запасу хвороб та інтенсивне ураження може негативно впливати на перезимівлю рослин.
 Аналіз матеріалів моніторингу, які надходять з районів, свідчать, що у посівах озимих зернових на 50 відсотків обстежених площ обліковують 1-3 жилих колоній мишоподібних гризунів на гектарі, та 60, макс. 90 відсотків обстежених площ озимого ріпаку виявляють 1-4 колоній на гектарі. Заселеність посівів озимих зернових та ріпаку мишоподібними гризунами відмічається переважно з країв поля. У багаторічних травах, садах, неугіддях обліковують 2-5, а в осередках Снятинського, Тлумацького районів до 7-8 жилих колоній на гектарі гризунів (багаторічні трави, неугіддя, 0,2 тис. га).
 Загроза підвищення чисельності та шкідливості мишоподібних гризунів, передусім в озимині, що межує з неугіддями та багаторічними травами, ймовірна в разі стійкого снігового покриву, під яким за наявності достатньої кількості корму гризуни продовжують розмноження.
 Наявність 3-5 і більше жилих колоній на гектарі озимини за сприятливих погодних умов свідчить про загрозу пошкоджень рослин та необхідність захисту шляхом застосування дозволених родентицидів.
 В подальшому погодні умови місяця регулюватимуть активність поширення та розмноження мишоподібних гризунів.
 В господарствах здійснюється фітосанітарний нагляд за посівами озимих зернових та ріпаку.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук