Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Питання запобігання виникнення та поширення пташиного грипу, африканської чуми свиней та сказу обговорили на Надвірнянщині

 23 січня 2020 року в м. Надвірна Надвірнянським районним відділом Головного управління Держпродспоживслужби було проведено нараду-навчання з керівникамимиghyjh23323222w2eeeeew птахівничих господарств, спеціалістами ветслужб господарств, начальниками зон вирощування та користувачами мисливських угідь з питань запобігання виникнення та поширення пташиного грипу, АЧС та сказу.


 Метою проведення наради було підвищення рівня поінформованості щодо захворювання на пташиний грип, задля вжиття вичерпних і своєчасних заходів, спрямованих на запобігання інфікування та поширення збудника цього захворювання.
 Було наголошено на небезпеці виникнення пташиного грипу, основним ймовірним джерелом поширення якого є дика перелітна водоплавна птиця. Крім того учасникам заходу наголосили на обов’язковому проведенні досліджень на АЧС усіх добутих, згідно ліцензії, диких кабанів, виконанні плану відстрілу червоної лисиці, проведенні обов’язкових досліджень на сказ і напругу імунітету проти сказу.
 В підсумку наради було прийнято рішення посилити заходи щодо недопущення занесення пташиного грипу в птахогосподарствах по вирощуванню індиків. Директори згаданих господарств запевнили, що терміново проведуть наради з усіма працівниками, яким буде доведений план дій щодо недопущення занесення даного захворювання та заборону утримувати свійську птицю у власних дворах.
 Користувачі мисливських угідь, в свою чергу, запевнили в посиленому проведенні обстежень угідь, особливо водойм, зокрема річок Бистриця, Стримба, Прут, Ворона. У випадку виявлення хворої птиці чи її загибелі - терміново буде повідомлено Надвірнянський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини.

ererd56e675dsvgrtgrtgrt 33rtfht5rtyrttttt5466

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6