Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Увага аграрії: прогноз розвитку шкідників та хвороб сільськогосподарських культур в осінній період 2019р

 Фітосанітарний стан посівів озимих культур восени поточного року багато в чому залежатиме від агрокліматичних умов вегетації. dsg5t4r5e5t555
Особливої уваги вимагатимуть посіви колосових культур ранніх строків сівби.


 Тому важливим залишатиметься вчасний захист озимини за обмеження чисельності шкідливих організмів до економічного і господарського невідчутних рівнів. Саме регулярні обстеження і своєчасний захист озимих дозволять попередити ускладнення фітосанітарного стану та сприятимуть успішній перезимівлі рослин.

 Детально про розвиток і поширення основних шкідників та хвороб зернових культур та озимого ріпаку, багатоїдних шкідників, а також про засоби та способи їх захисту читайте в розділі: діяльність управління – фітосанітарна безпека – фітосанітарний стан – прогнози фітосанітарного стану.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук