Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Фестивальна Коломия

 З 14 по 19 серпня в Коломиї відбулися 4 фестивалі та святкування 778 річниці Дня міста Коломиї. У святкуваннях взяли участь містяни, гості з інших областей Україниatcnrjkjvbzceg44 та багато зарубіжних делегацій.

14 серпня - відбулося урочисте відкриття X фестивалю-ярмарку «Медовий Спас у Коломиї», метою котрого є збереження та розвиток традицій бджільництва на Прикарпатті.


 З 17 по 19 серпня - на Коломийському летовищі проводився фестиваль автомототехніки «Drive for life, де глядачів крім цікавих спортивних шоу чекали смачні частування, традиційні бої автомобілів, автослалом, чемпіонат з автозвуку та концертна програма за участю українських гуртів і виконавців.
 18 серпня - у Коломиї відбувся Х Покутський фестиваль аматорського мистецтва «Покутські джерела» у якому взяли участь духівництво, очільники міста, 43 мистецькі колективи із 5 районів Покуття, гості з Канади. Упродовж дня тривала мистецька програма функціонував сувенірний ярмарок, розваги для дітей та смачні частування для гостей міста.
 А 19 серпня - Коломия святкувала День міста, в рамках якого проводився міжнародний фестиваль по брейкдансингу «International Jam Evet», широка концертна програма та вогняне шоу.
 Активну участь у підготовці та організації цих масових заходів прийняли спеціалісти Коломийського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, котрі підготували, узгодили із всіма зацікавленими службами та затвердили у міського голови оперативний план з профілактики спалахів харчових отруєнь при проведенні масових святкових заходів у фестивальний період.
 В ході роботи були відібрані проби води з контрольних точок Коломийського централізованого водогону та громадського джерела «Кляштор» для проведення лабораторних досліджень (за результатами експертних висновків від 12.08.19р. №001675д.к./19 та №000462 д.к./19 всі проби води відповідали вимогам ДСанПіН2.2.4-171-10.)
 Спільно з управлінням культури Коломийської міської ради та організаторами фестивалю «Drive for life» було складено перелік суб’єктів підприємницької діяльності, які зареєструвалися як учасники виїзної торгівлі продуктами харчування на час святкувань. З ними було проведено індивідуальні бесіди і вручено Пам’ятки з питань безпечності харчових продуктів та дотримання норм санітарного законодавства при проведенні масових заходів.
 В дні святкувань спеціалісти Коломийського міського управління безпосередньо працювали на місцях проведення заходів та забезпечували оперативний контроль в межах своїх повноважень.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4