Головне меню

На території Волинської області зафіксовано черговий випадок африканської чуми свиней у дикій фауні

 Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Волинській області на території урочища «Горішина» ТзОВ «Павлівськеrffybtdehf44 мисливське господарство» Іваничівського району Волинської області було зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму у знайдених трупах диких свиней.
 Згідно звіту Львівської регіональної державної лабораторії про результати дослідження патологічного матеріалу № 001149 п.м. / 19 від 25.07.2019 року виявлено ДНК вірус.
 З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при районних державних адміністраціях, рішенням яких затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.
 В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Довідково:
 Карантин продовжує діяти у 20 неблагополучних по АЧС пунктах – в 12 областях України: (Херсонській (4), Донецькій (3), Вінницькій (2), Київській (2), Запорізькій (2), Миколаївській (1), Полтавській (1), Кіровоградській (1), Житомирській (1), Дніпропетровській (1), Тернопільській (1) та Волинській (1)).