Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

На засіданні ДНПК обговорили питання утримання домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин на території Прикарпаття

 27 червня відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Івано-Франківській обласнійссмммиьрооееенг7777пропор державній адміністрації. Йшлося про профілактику сказу тварин, усунення ризиків виникнення зоонозів, контроль за утриманням домашніх тварин, регулювання чисельності безпритульних тварин

гуманними методами.
 Крім того обговорювали питання профілактики африканської чуми свиней, заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби, пташиного грипу та інших інфекційних захворювань тварин та птиці, недопущення занесення збудників інфекційних захворювань на територію області, забезпечити наявність у закладах охорони здоров'я імунобіологічних препаратів для профілактики та лікування сказу. Проведено аналіз хід виконання попередніх рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації.
 Окрім членів Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації, на засіданні були присутні голови та заступники голів Державної протиепізоотичної комісії при районних державних адміністрацій та виконкомах міських рад міст обласного значення, представники громадських організацій та комунальних підприємств, що здійснюють заходи з регулювання чисельності безпритульних тварин.
 За підсумками роботи було вирішено розробити програму контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на різних рівнях органів місцевого самоврядування; при формуванні місцевих бюджетів на 2020 рік та/або при внесенні змін до бюджетів на 2019 рік закласти у видатковій частині видатки на фінансування «Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами»; діяльність притулків, де утримуються тварини, відповідно ветеринарно-санітарних вимог до утримання тварин у притулках; регулювання чисельності хижих і шкідливих тварин, особливо вовка та лисиці, диких свиней на території угідь користувачів мисливських угідь.
 В ході засідання розглянуто питання щодо відшкодування збитків Надвірнянською районною державною адміністрацією власнику (Богайчук Г.Я.) вилучених тварин, у зв'язку з випадком африканської чуми свиней в с. Волосів Надвірнянського району, який був зареєстрований у 2017 році.
 Надзвичайно важливим залишається проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення та суб'єктів господарювання, які займаються утриманням, розведенням, вирощуванням, забоєм тварин та обігу їх продукції, щодо здійснення профілактичних заходів, спрямованих на недопущення виникнення та поширення інфекційних хвороб тварин, зокрема АЧС, сказу, пташиного грипу, заразного вузликового дерматиту ВРХ та інших інфекційних захворювань тварин та птиці.

 Контроль за виконанням рішень ДНПК покладено на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2