Головне меню

Відбувся «Всеукраїнський день поля та саду»

 14 червня 2019 року спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участьсмчмчс у роботі «Всеукраїнського дня поля та саду», котрий традиційно проводиться на базі ТзОВ «Бучачагрохлібпром» (Тернопільська область, м. Бучач).


 У ході роботи учасники заходу ознайомилися з передовими досягненнями іноземної (фірми “Saatbau”, “Euralis”, “Limagrain”, “Strube”, “Dekalb”, “KWS”, “LG”) та вітчизняної селекції (Білоцерківська дослідно-селекційна станція НААН України, ТзОВ «Бучачагрохлібпром»).
 Основними напрямами розвитку селекції сільськогосподарських рослин визнано створення сортів та гібридів для вирощування за інтенсивними та ресурсозберігаючими технологіями, а також для вирощування в умовах органічного землеробства. Крім того вказано на особливе значення створення посухостійких сортів.
 Учасники заходу мали можливість ознайомитися з роботою насіннєвого заводу, логістичного центру, вивчити передові технології виробництва садивного матеріалу плодових культур, адже у господарстві на площі 50 га вирощують саджанці найкращих сортів яблуні, груші, персика, абрикоса, черешні, значна частина з яких експортується у європейські країни.
 Дотримання законодавства України у сфері насінництва та розсадництва, використання, поряд із передовими технологіями, якісного насіння і садивного матеріалу кращих сортів та гібридів сільськогосподарських рослин сприятимуть розвитку аграрного виробництва на Прикарпатті.

прлпг555мрапап