Головне меню

Обмін досвідом – це завжди взаємозбагачення

 10-14 червня 2019 року до Головного управління Держпродспоживслужби Прикарпаття прибули спеціалісти Головних управліньчч11111114чч з Рівненської, Волинської, Запорізької, Чернігівської та Сумської областей з метою обміну досвідом в галузі фітосанітарної безпеки.
Начальник Головного управління Роман Гурський привітав учасників зустрічі та ознайомив із специфікою роботи управління фітосанітарної безпеки та Держпродспоживслужби Івано-Франківщини в цілому.


 В ході роботи колеги поділились знаннями з питань проведення державного нагляду (контролю) у сфері захисту та карантину рослин, його документального оформлення та порядку внесення інформації до загальнодержавного реєстру.
 Значна частина часу була присвячена обговоренню та аналізу методики проведення моніторингу пестицидів та їх обліку, шляхів та методів здійснення даної роботи в різних регіонах України.
 Особлива увага була звернена на алгоритм розгляду скарг громадян, ознайомлення із зразками заяв від громадян та зразками повідомлень про проведення обробок полів засобами захисту рослин, що подаються господарствами до сільських, селищних рад та ОТГ та населення.
 Під час заходу учасники розглянули питання накладення та зняття карантинного режиму на території області чи району, провели практичне заняття щодо складання та виставлення феромонних пасток.
 Учасники зустрічі домовились про подальшу співпрацю задля формування єдиного підходу та ефективного вирішення галузевих питань.

Безымяууууунный вукаук пв888663пввв