Головне меню

На Коломийщині проведено навчання з питань впровадження системи НАССР

 14 червня 2019 року спеціалістами Коломийського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби вкпмв555мвам Івано-Франківській області проведена спільна нарада з керівниками закладів загальної освіти, дошкільних навчальних закладів, працівниками харчоблоків, підприємцями, які надають послуги з організації харчування та постачальниками продуктів харчування.


 В ході наради були надані рекомендації щодо організації харчування в закладах освіти, дотримання вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, вимог санітарного законодавства, питання державної реєстрації операторів ринку харчових продуктів.
 Особливу увагу було звернено на питання впровадження постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках НАССР.
 До відома присутніх доведено вимоги пункту 4 статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, в якій вказано про адміністративну відповідальність за не впровадження системи НАССР до 20 вересня 2019 р..

 Того ж 14 червня 2019 року Коломийським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено семінар з питань розробки та впровадження системи НАССР для керівників ліцеїв та дошкільних навчальних закладів Коломийської ОТГ.
 Учасникам надано практичні рекомендації щодо порядку та термінів запровадження системи НАССР .