Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

На Коломийщині проведено навчання з питань впровадження системи НАССР

 14 червня 2019 року спеціалістами Коломийського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби вкпмв555мвам Івано-Франківській області проведена спільна нарада з керівниками закладів загальної освіти, дошкільних навчальних закладів, працівниками харчоблоків, підприємцями, які надають послуги з організації харчування та постачальниками продуктів харчування.


 В ході наради були надані рекомендації щодо організації харчування в закладах освіти, дотримання вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, вимог санітарного законодавства, питання державної реєстрації операторів ринку харчових продуктів.
 Особливу увагу було звернено на питання впровадження постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках НАССР.
 До відома присутніх доведено вимоги пункту 4 статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, в якій вказано про адміністративну відповідальність за не впровадження системи НАССР до 20 вересня 2019 р..

 Того ж 14 червня 2019 року Коломийським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено семінар з питань розробки та впровадження системи НАССР для керівників ліцеїв та дошкільних навчальних закладів Коломийської ОТГ.
 Учасникам надано практичні рекомендації щодо порядку та термінів запровадження системи НАССР .

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук