Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Держпродспоживслужба організувала навчання для працівників системи Облспоживспілки

 27 травня в м. Івано-Франківську відбулось навчання з питань дотримання санітарного, харчового законодавства та законодавства з питань захисту прав34dfgfddfgfrwwww споживачів для працівників системи Івано-Франківської обласної спілки споживчих товариств.


 Участь в заході взяли керівники та спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, голови правлінь споживспілки, їх заступники, керівники торгівельних підприємств, закладів ресторанного господарства, агропродовольчих ринків, підпорядкованих Облспоживспілці.
 Серед питань, що були розглянуті в рамках заходу: функції Держпродспоживслужби щодо дотримання операторами ринку харчових продуктів чинного законодавства; профілактика виникнення харчових отруєнь; вимоги до операторів ринку харчових продуктів, їх права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства, маркування харчових продуктів; надання інформації для споживачів щодо харчових продуктів.
 Особливу увагу присутніх було привернуто до питання впровадження процедур заснованих на принципах НАССР для торгівельних підприємств, закладів ресторанного господарства, агропродовольчих ринків.
 Крім того учасників навчання було ознайомлено з особливостями реалізації непродовольчої групи товарів в контексті законодавства про захист прав споживачів, ринкового та метрологічного нагляду.

ddfdfdhgt5y687756

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2