Головне меню

На засіданні колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області обговорено порядок надання платних послуг

 10 травня 2019 року відбулось засідання колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з питань підсумківБезапа444впваный роботи за 4 місяці 2019 року.
 В заході взяли участь начальники управлінь, відділів (в т.ч. районних та міських) Головного управління Держпродспоживслужби в області, начальники обласної, районних, міських державних лікарень ветеринарної медицини, директори Регіональної та міжрайонних державних лабораторій Держпродспоживслужби, завідувачі Івано-Франківської та Калуської державних лабораторій ветсанекспертизи, фітосанітарні інспектори, які надають платні послуги.
 Серед питань, що стояли на порядку денному, головний акцент було зроблено на аналізі надходження коштів за надання платних послуг, шляхів та резервів наповнення бюджету, а також порядку видачі ветеринарних документів через «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів».
 В ході роботи було заслухано та обговорено доповіді начальників районних, міських управлінь, відділів та начальників державних лікарень ветеринарної медицини.
 В підсумку засідання колегії було прийнято відповідні рішення, окреслено планові завдання та доведено їх до виконавців.