Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

На засіданні колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області обговорено порядок надання платних послуг

 10 травня 2019 року відбулось засідання колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з питань підсумківБезапа444впваный роботи за 4 місяці 2019 року.
 В заході взяли участь начальники управлінь, відділів (в т.ч. районних та міських) Головного управління Держпродспоживслужби в області, начальники обласної, районних, міських державних лікарень ветеринарної медицини, директори Регіональної та міжрайонних державних лабораторій Держпродспоживслужби, завідувачі Івано-Франківської та Калуської державних лабораторій ветсанекспертизи, фітосанітарні інспектори, які надають платні послуги.
 Серед питань, що стояли на порядку денному, головний акцент було зроблено на аналізі надходження коштів за надання платних послуг, шляхів та резервів наповнення бюджету, а також порядку видачі ветеринарних документів через «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів».
 В ході роботи було заслухано та обговорено доповіді начальників районних, міських управлінь, відділів та начальників державних лікарень ветеринарної медицини.
 В підсумку засідання колегії було прийнято відповідні рішення, окреслено планові завдання та доведено їх до виконавців.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук