Головне меню

Снятинщина: на території району заборонені авіаційні обробки сільськогосподарських угідь пестицидами

 Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області неодноразово закликало землекористувачів сувороh64ghgfgfgf888 дотримуватись «Державних санітарних правил авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України».
 Так при внесенні пестицидів за допомогою авіації необхідно витримувати санітарно-захисні зони від ділянок авіахімічних обробок, а саме:


- 5 км від місця постійного перебування медоносних пасік,
- 2 км від рибогосподарських водойм, річок і озер, відкритих джерел водопостачання та місць випасання домашніх тварин,
- 1 км від населених пунктів, тваринницьких і птахоферм, а також посівів сільгоспкультур, які використовуються в їжу без термічної обробки, садів, виноградників і місць проведення людьми інших сільськогосподарських робіт.
 Однак, сьогодні звертаємо особливу увагу землекористувачів та жителів Снятинщини : на території Снятинського району, зважаючи на особливості географічного розміщення населених пунктів, суворо заборонено застосування авіації з метою внесення хімічних засобів захисту рослин. Адже згідно вищевказаних вимог до санітарно-захисних зон, на території району немає жодної земельної ділянки, де б можна було застосовувати авіацію для внесення пестицидів.

 Увага! Недодержання вимог нормативно-правових актів з питань захисту рослин, що призводить до забруднення довкілля та погіршення стану здоров’я людей, тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.