Головне меню

Увага: чергові випадки африканської чуми свиней зафіксовано в Чернівецькій та Вінницькій областях

 Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, в дикій фауні на території лісових угідь УТМР, кварталу 701245sdfsdfrrsfdfdgfdgdfe Сторожинецького району Чернівецької області зареєстровано випадок африканської чуми свиней, при дослідженні патологічного матеріалу від дикої свині, що загинула (звіт про результати дослідження Івано-Франківської Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 30.04.2019р. № 0001208 п.м./19.).


 Крім того, згідно інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Вінницькій області, в ТОВ «Буша» с. Буша Ямпільського району Вінницької області, встановлено діагноз африканська чума свиней (за матеріалами звіту про результат лабораторного дослідження від 25.04.2019 р. № 002498 п.м./19 випробувального центру Вінницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби).
 З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС, в регіонах проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зони захисту та нагляду.
 В осередках захворювань вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.
 Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.