Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Увага: чергові випадки африканської чуми свиней зафіксовано в Чернівецькій та Вінницькій областях

 Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, в дикій фауні на території лісових угідь УТМР, кварталу 701245sdfsdfrrsfdfdgfdgdfe Сторожинецького району Чернівецької області зареєстровано випадок африканської чуми свиней, при дослідженні патологічного матеріалу від дикої свині, що загинула (звіт про результати дослідження Івано-Франківської Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 30.04.2019р. № 0001208 п.м./19.).


 Крім того, згідно інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Вінницькій області, в ТОВ «Буша» с. Буша Ямпільського району Вінницької області, встановлено діагноз африканська чума свиней (за матеріалами звіту про результат лабораторного дослідження від 25.04.2019 р. № 002498 п.м./19 випробувального центру Вінницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби).
 З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС, в регіонах проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зони захисту та нагляду.
 В осередках захворювань вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.
 Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук