Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Для керівників навчальних закладів Снятинщини провели семінар-нараду

 03 лютого 2020 року в приміщенні Снятинського ліцею ім. В.Стефаника спеціалісти Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби78789789апрппрапваввг78 в Івано-Франківській області провели семінар-нараду з директорами ліцеїв, гімназій та завідуючими дитячих садків Снятинського району з питань безпечності харчування дітей дошкільного та шкільного віку в навчальних закладах.


 В ході роботи були розглянуті питання щодо санітарних вимог до харчоблоків, проведення їх паспортизації та впровадження системи НАССР.
 Спеціалісти Держпродспоживслужби наголосили, що головним завданням системи НАССР є аналіз небезпек і проведення поетапного контролю за усіма етапами приготування страв і продуктів харчування, починаючи від прийому продуктів на склад до моменту подачі готової страви та утилізації харчових відходів.
 Особливу увагу учасників заходу було зосереджено на таких вимогах до організації харчування дітей, як дотримання температурного режиму, контроль за поступленням та зберіганням харчових продуктів, дотримання правил особистої гігієни персоналом харчоблоку, приготування та видача готових страв, поводження з харчовими відходами.  Не менш важливим є забезпечення збалансованого та раціонального харчування дітей, що служить запорукою їх здоров’я та міцного імунітету.
 В кінці семінару-наради учасникам було вручено Методичні рекомендації з організації харчування учнів в закладах освіти та Санітарно-гігієнічні вимоги до харчоблоку.

Довідково:
 Спеціалісти Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з метою паспортизації харчоблоків закладів освіти обстежили 21 дошкільний навчальний заклад та 46 загальноосвітніх шкіл Снятинського району.
 Аналіз паспортів харчоблоків дитячих садків та шкіл засвідчив, що більшість закладів потребують залучення коштів з метою оновлення матеріально-технічного забезпечення, а деякі - капітального перепланування і створення додаткових приміщень.

аппкев78876767к56пропр

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6