Головне меню

Подати звернення

Для керівників навчальних закладів Снятинщини провели семінар-нараду

 03 лютого 2020 року в приміщенні Снятинського ліцею ім. В.Стефаника спеціалісти Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби78789789апрппрапваввг78 в Івано-Франківській області провели семінар-нараду з директорами ліцеїв, гімназій та завідуючими дитячих садків Снятинського району з питань безпечності харчування дітей дошкільного та шкільного віку в навчальних закладах.


 В ході роботи були розглянуті питання щодо санітарних вимог до харчоблоків, проведення їх паспортизації та впровадження системи НАССР.
 Спеціалісти Держпродспоживслужби наголосили, що головним завданням системи НАССР є аналіз небезпек і проведення поетапного контролю за усіма етапами приготування страв і продуктів харчування, починаючи від прийому продуктів на склад до моменту подачі готової страви та утилізації харчових відходів.
 Особливу увагу учасників заходу було зосереджено на таких вимогах до організації харчування дітей, як дотримання температурного режиму, контроль за поступленням та зберіганням харчових продуктів, дотримання правил особистої гігієни персоналом харчоблоку, приготування та видача готових страв, поводження з харчовими відходами.  Не менш важливим є забезпечення збалансованого та раціонального харчування дітей, що служить запорукою їх здоров’я та міцного імунітету.
 В кінці семінару-наради учасникам було вручено Методичні рекомендації з організації харчування учнів в закладах освіти та Санітарно-гігієнічні вимоги до харчоблоку.

Довідково:
 Спеціалісти Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з метою паспортизації харчоблоків закладів освіти обстежили 21 дошкільний навчальний заклад та 46 загальноосвітніх шкіл Снятинського району.
 Аналіз паспортів харчоблоків дитячих садків та шкіл засвідчив, що більшість закладів потребують залучення коштів з метою оновлення матеріально-технічного забезпечення, а деякі - капітального перепланування і створення додаткових приміщень.

аппкев78876767к56пропр