Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

На Снятинщині спеціалісти Держпродспоживслужби та Управління з надзвичайних ситуацій спільно долають наслідки негоди

 На Снятинщині спеціалісти районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області спільноgfhfghfttrrw222222 із спеціалістами Управління державної служби з надзвичайних ситуацій провели ліквідацію наслідків стихії, що нашкодила в регіоні на початку травня 2019 року.


 Зливові дощі, що пройшли на Прикарпатті, спричинили підмивання та руйнування окремих ділянок дамби річки Прут, відбувся значний підйом грунтових вод.
Через такі явища постраждало село Борщів Снятинського району.
 02 травня спеціалісти Держпродспоживслужби обстежили підтоплені об’єкти села Борщів, а також провели дезінфекцію підсобних господарств, де утримуються сільськогосподарські тварини.
 Спеціалісти Управління державної служби з надзвичайних ситуацій здійснили відкачку води з криниць та їх дезінфекцію, а спеціалісти Держпродспоживслужби своєю чергою відібрали проби води і направили їх для проведення бактеріологічних досліджень до Снятинської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

rfggdff44446556

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4