Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Проведення оздоровлення дітей під контролем Держпродспоживслужби

  Період літніх канікул як для батьків, так і для дітей був сповнений 18.08.21 2не лише новими відкриттями, а й тривогами. Адже батьки зацікавлені в тому, щоб відпочинок дітей у закладах оздоровлення був, насамперед, безпечним, комфортним, аби вони поповнили сили, отримали нові позитивні враження та незабутні емоції перед початком нового навчального року.

      На Івано-Франківщині працюють 17 стаціонарних дитячих закладів оздоровлення й відпочинку.

  Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області постійно здійснювався контроль за їх діяльністю, за дотриманням гігієнічних та санітарних вимог, умов перебування дітей, проводився лабораторний контроль щодо відповідності харчових продуктів, води, досліджувалися змиви з контактних з харчовими продуктами поверхонь. Проводилась освітня робота з відповідальними за організацію харчування дітей та працівниками харчоблоків з питань дотримання санітарного та харчового законодавства.
   Проте, частина дітей в нашій області відпочиває і оздоровлюється в інших відпочинкових закладах гірської зони: готельно-туристичних комплексах, готелях, віллах, «зелених» садибах, турбазах різної форми власності.
   Як повідомлялось раніше, нещодавно на Прикарпатті мали місце 2 випадки групових харчових отруєнь дітей в закладах, що не мали права приймати і оздоровлювати дітей, оскільки не пройшли попередню процедуру реєстрації як об’єкти відпочинку та оздоровлення дітей, не були зареєстровані як оператори ринку харчових продуктів та не повідомили органи місцевого самоврядування про заїзд дітей.
   З метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення, права дитини на безпечний відпочинок, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено моніторингові відвідування 489 закладів оздоровлення та відпочинку (незалежно від форми власності), із яких виявлено 22 з перебуванням організованих груп дітей та які не мали дозволів на проведення такої діяльності.
   Всі ці 22 заклади було перевірено, за порушення вимог санітарного та харчового законодавства видано 22 приписи. На виконання приписів повторно перевірено 22 заклади, за порушення вимог санітарного законодавства складено 13 протоколів про адміністративні правопорушення.
  Підбиваючи підсумки оздоровчої кампанії дітей, варто зауважити, що актуальним на сьогодні є питання посилення контролю за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також встановлення персональної відповідальності засновників (власників) за якість послуг, які вони надають.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6