Головне меню

Подати звернення

З днем заснування Державної служби з карантину рослин України!

 Традиційно 30 червня державні фітосанітарні інспектори та спеціалісти фітосанітарних лабораторій відзначають своє професійне свято, що приуроченеghjghjgngffghgf33344 до дня заснування Державної служби з карантину рослин України. Адже саме 30 червня 1993 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про карантин рослин».

Державні фітосанітарні інспектори у своїй повсякденній роботі проявляють високі професійні знання та вміння. Адже наші фахівці мають справу як із вже відомими карантинними організмами, так і з новими, відсутніми в Україні, що вимагає володіння додатковими діагностичними навичками. Головне управління області пишається своїми фахівцями з питань фітосанітарної безпеки та спеціалістами фітосанітарних лабораторій, адже це справжні та віддані професіонали своєї справи.

Користуючись нагодою, від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя і достатку, удачі, невичерпної енергії та натхнення в повсякденній праці!

З повагою,

начальник Головного управління

Держпродспоживслужби

в Івано-Франківській області                                                   Роман ГУРСЬКИЙ

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5