Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Держпродспоживслужба провела «Круглий стіл» на тему: «Взаємодія органів ринкового нагляду по забезпеченню реалізації державної політики у сфері державного ринкового нагляду.

 27 травня 2021 року спеціалісти державного ринкового нагляду Головного управління Держпродспоживслужби вkr stil Івано-Франківській областіпровели«Круглий стіл» на тему: «Взаємодія органів ринкового нагляду по забезпеченню реалізації державної політики у сфері державного ринкового нагляду».

 Участь у семінарі взяли спеціалісти державних ринкових наглядів таких служб, як: Галицька Держмитслужба України, ГУ ДФС в Івано-Франківській області, Управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області, ГУ ДСНС в Івано-Франківській області,Управління Держпраці в Івано-Франківській області, Держлікслужба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області, Держекоінспекція в Івано-Франківській області.

Під час наради обговорено ряд важливих питань, серед яких:

1. Сфера відповідальності та компетенція органів державного ринкового нагляду та Держмитслужби.

2. Обмін інформацією про продукцію, що становить серйозний ризик. Національна інформаційна система ринкового нагляду.

3. Впровадження єдиного підходу до роботи органів ринкового нагляду з митними органами.

Ключовою метою заходу було створення єдиного підходу додержавної політики у сфері державного ринкового нагляду.Адже,система заходів ринкового нагляду на даний час є єдиним дієвим механізмом впливу на ринок непродовольчих товарів, забезпечення споживачів продукцією,що відповідає вимогам безпечності, забезпечення відсутності загроз суспільним інтересам.

IMG 20210527 100432 IMG 20210527 100439

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6