Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

На Верховинщині провели семінар для представників територіальних громад з питань захисту прав споживачів

 16 квітня 2021 року на базі Верховинського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській областіrrtryrrrrrrrr444dre333321 спеціалісти управління захисту споживачів та Верховинського відділу провели навчальний семінар для представників територіальних громад Верховинщини – Верховинської селищної ради, Зеленської сільської ради та Білоберізької сільської ради.

 Захід проведено з метою реалізації Регіональної інформаційно-освітньої програми для посадових осіб територіальних громад, що була розроблена Держпродспоживслужбою Івано-Франківщини, і важливою складовою якої є отримання посадовими особами органів місцевого самоврядування знань та досвіду в сфері захисту прав споживачів.

Під час семінару учасники обговорили наступні питання:

- діяльність підприємств та організацій побутового обслуговування на територіях громад, відповідно до діючих законодавчих вимог;

- організація роботи торгівельних закладів промислової групи товарів; гарантійні зобов’язання учасників ринку не продовольчої групи товарів;

- загальне поняття державного ринкового нагляду; вимоги до безпечності нехарчової продукції;

- організація роботи ярмарків, ринків на відповідних територіях ОТГ;

- повноваження ОТГ у сфері встановлення тарифів на комунальні послуги та розгляд розрахункових матеріалів, поданих для встановлення тарифів.

Учасникам заходу роздано інформаційні матеріали.

 

 14-семінар-Верховина-фото-1 14-семінар-Верховина-фото-2 14-семінар-Верховина-фото-5 14-семінар-Верховина-фото-4 14-семінар-Верховина-фото-3 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31