Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

На Снятинщині спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з аграріями краю питання безпечного застосування пестицидів

 Спеціалісти Снятинського районного управління та управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужбиxcgfgjgbsdfbfgfffffffff в Івано-Франківській області 18 лютого 2021 року провели семінар-навчання для керівників та спеціалістів, які орендують сільгоспугіддя на територіях Снятинської та Заболотівської територіальних громад, представників органів місцевого самоврядування з питань безпечного застосування, транспортування та зберігання пестицидів і агрохімікатів.

 В процесі роботи були розглянуті актуальні питання, з якими в повсякденній роботі стикаються аграрії.

Спеціалісти Держпродспоживслужби довели до присутніх санітарні вимоги при застосуванні засобів захисту рослин, наголосили на необхідності тісної співпраці з пасічниками громад, з метою запобігання хімічного токсикозу бджіл при застосування пестицидів в весняно-літній період.

В ході заходу було висвітлено вимоги та рекомендації щодо транспортування, застосування і зберігання пестицидів при вирощуванні сільгоспкультур, порядок проведення перевірок щодо дотримання чинного законодавства в сфері захисту та карантину рослин.

Своєю чергою слухачам було роз’яснено вимоги та рекомендації до посадкового матеріалу та насіння, порядок здійснення державного контролю у сфері насінництва та рослинництва, а також ознайомлено із прогнозом появи захворювань озимих зернових культур на сільгоспугіддях Снятинщини після перезимівлі.

Всім учасникам семінару роздані інформаційні матеріали, надано контактну інформацію (адреса, телефони) Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в області для більш тісної співпраці, надання практичної та методичної допомоги.

fghfghfghfghfgh fghfdhdfgdfgdf

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6