Головне меню

Подати звернення

Спеціалісти Держпродспоживслужби Коломийщини забезпечують роз’яснення та контроль за дотриманням вимог законодавства при організації харчування школярів

 11 лютого 2021 року спеціалісти Коломийського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби Прикарпаття провели онлайн-семінарgdfgdgdfgdf345333 з директорами, відповідальними за харчування дітей, працівниками харчоблоків та медичними працівниками ліцеїв і гімназій Коломийської територіальної громади.

 Захід було організовано з метою роз’яснення сучасних підходів до організації харчування в закладах загальної середньої освіти в світлі нового Санітарного регламенту, що почав діяти в Україні з 01 січня 2021 року.

 Під час роботи спеціалісти Держпродспоживслужби детально проаналізували основні положення згаданого документа (зокрема – вимоги до організація харчування учнів (в т. ч. дітей з особливими дієтичними потребами), дозволенні та заборонені харчові продукти та напої, принципи здорового харчування тощо).

 В підсумку учасники семінару отримали необхідні практичні поради та методичні рекомендації.

 Напередодні, 10 лютого 2021 року спеціалісти Коломийського міського управління спільно з фахівцями Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби провели позаплановий захід державного контролю харчоблоку Коломийської гімназії № 10 з метою перевірки дотримання вимог законодавства про харчові продукти при постачанні та наданні послуг з організації харчування для закладів загальної середньої освіти. Було відібрано зразки різних видів продукції для досліджень.