Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з керівництвом Снятинської та Заболотівської територіальних громад питання фітосанітарної безпеки

 09-10 лютого 2021 року відбулися робочі зустрічі спеціалістів управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківськійngjgjngnn64444 області з керівництвом та працівниками Снятинської міської та Заболотівської селищної громад.

 В ході зустрічей, на фоні реорганізаційних процесів в згаданих громадах, було досягнуто домовленостей щодо вироблення спільного дієвого механізму співпраці із новоствореними радами, що особливо актуально перед початком весняної посівної кампанії.

 Під час роботи головний спеціаліст відділу прогнозування та фітосанітарної діагностики Іванна Пупенко наголосила на необхідності суворого дотримання чинного законодавства під час застосування пестицидів на посівах сільгоспкультур, виділивши три ключові складові:

- повідомлення населення, бджолярів тощо про застосування хімічних засобів захисту рослин на посівах сільгоспкультур не пізніше, ніж за три дні;

- дотримання зони санітарного розриву – 300 м від населених пунктів, тваринницьких будівель та місць відпочинку при застосуванні штангових обприскувачів та 500 м – при роботі вентиляторними обприскувачами;

- застосовування лише дозволених для використання в Україні пестицидів і агрохімікатів.

Василь Кіцул, головний спеціаліст відділу контролю у сфері насінництва і розсадництва, звернув увагу на обов’язкову сертифікацію насіння, наявність у суб’єктів торгівлі насінням відповідних дозволів.

 Провідний спеціаліст відділу контролю у сфері насінництва і розсадництва Ольга Угрин зазначила, що спеціалісти Держпродспоживслужби забезпечують систематичні обстеження сільськогосподарських посівів, у випадку виявлення шкідливих організмів – органи місцевого самоврядування отримають відповідні повідомлення та рекомендації щодо захисних заходів.

 Питання обов’язкового проходження медичних оглядів працівниками, які здійснюють роботи з пестицидами, дотримання санітарних правил і правил техніки безпеки роз’яснив для присутніх Володимир Позичайло, провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Наступного тижня спеціалісти Держпродспоживслужби проведуть навчання для керівників сільськогосподарських підприємств Снятинщини.

04-фото-Снятин-1 04-фото-Снятин-2

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6