Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

На Прикарпатті проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації

 28 січня 2021 року відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації.drtfhrthrt6344dfhd На засіданні було розглянуто наступні питання: -  посилення заходів біологічної безпеки суб'єктами господарювання, діяльність яких

пов'язана з вирощуванням, утриманням, реалізацією живої птиці на предмет дотримання вимог біологічної безпеки з метою недопущення занесення та поширення збудника грипу птиці на територію області;

-  організація та проведення заходів по профілактиці інфекційних хвороб тварин та птиці на території області відповідно до Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин на 2021 рік.

В підсумку роботи було затверджено концепцію протиепізоотичних заходів в Івано-Франківській області на період 2021-2022 років.

Крім того, за результатами обговорення прийнято такі рішення:

-  проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед суб'єктів господарювання, які займаються утриманням, розведенням, вирощуванням, забоєм тварин та обігу їх продукції, незалежно від форми власності, а також серед населення та мисливців щодо здійснення профілактичних заходів, спрямованих на недопущення виникнення та поширення інфекційних хвороб тварин, зокрема пташиного грипу, африканської чуми свиней, сказу, заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби, ящуру тощо;

-  користувачам мисливських угідь, де чисельність лисиць та дикого кабана перевищує норму, провести заходи щодо регулювання їх чисельності, а саме до щільності популяції лисиць 0,5 - 1 голови на 1 000 га угідь та диких кабанів до середньої чисельності на 1 000 га – 3 голови;

-  забезпечити виконання Плану державного моніторингу інфекційних хвороб птиці на території області на 2021 рік та Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2021 рік.

Надзвичайно важливим залишається те, що забезпечення благополуччя області щодо інфекційних хвороб тварин і птиці полягає у необхідному своєчасному проведенні профілактичних ветеринарно-санітарних заходів, лабораторно-діагностичному дослідженні, роз’яснювальній роботі серед власників і керівників господарств та населення за сприяння ЗМІ, а також невідкладних заходах у разі загибелі чи підозрі у захворюванні тварин.

Контроль за виконанням рішень ДНПК покладено на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Додатково про засідання ДНПК – у  відео-сюжеті  Івано-Франківського ОТБ «Галичина» за посиланням

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6