Головне меню

Подати звернення

В Держпродспоживслужбі Прикарпаття відбувся онлайн-семінар з питань реалізації нового проекту ФАО

 25 листопада 2020 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели дистанційний онлайн-семінарeeeee12312321321wss на тему: «Про реалізацію Проекту ФАО про посилення національних можливостей подолання проблем, пов’язаних із ризиками стійкості мікроорганізмів до антимікробних речовин (AMR)».

 В онлайн-семінарі взяли участь спеціалісти 19 структурних підрозділів Головного управління та Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

 Під час онлайн-семінару розглядались практичні аспекти реалізації завдань Проєкту.

Так, за сприяння спеціалістів територіальних підрозділів Держпродспоживслужби, представниками ФАО будуть проведені опитування респондентів в межах області. Також силами спеціалістів Держпродспоживслужби будуть відібрані зразки з метою виділення цільових мікроорганізмів та проведення досліджень на наявність резистентності у цих мікроорганізмів.

 Зразки будуть досліджені в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, м. Київ. Всі отримані дані будуть проаналізовані. Аналіз буде використано для наукового обґрунтування підходу щодо організації національного плану моніторингу антибіотикорезистентних штамів мікроорганізмів в Україні.

dddd3234e23swssssss

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5