Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

В Держпродспоживслужбі проведено онлайн нараду з питань виробництва дерев’яного пакувального матеріалу

 27 серпня в управлінні фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели онлайн нарадуgdfgfdg45555bbbbbbb за допомогою додатку Viberдля суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність з виробництва та маркування дерев’яного пакувального матеріалу щодо дотримання фітосанітарних вимог, передбачених наказом Міністерства аграрної політики України від 22.12.2005 р. №731.

 Участь у нараді взяли 39 суб’єктів господарювання із 47, які мають дозвіл на виробництво та маркування дерев’яного пакувального матеріалу в Івано-Франківській області.

Під час роботи учасники обговорили наступні питання:

-       проведення самостійних обстежень місць виробництва, як візуально так і за допомогою феромонних пасток та занесення результатів обстежень до «Журналу проведення обстежень місць виробництва дерев’яного пакувального матеріалу»;

-       дотримання процесу виготовлення та термообробки дерев’яного пакувального матеріалу;

-       дотримання правил маркування дерев’яного пакувального матеріалу згідно МСФЗ №15;

-       ведення та своєчасне заповнення «Журналу реєстрації виготовлення та маркування дерев’яного пакувального матеріалу»;

-       адміністративна відповідальність за порушення фітосанітарних правил при виготовленні дерев’яного пакувального матеріалу;

-       недопустимість передачі іменного штампу для маркування ДПМ іншим суб’єктам господарювання.

Суб’єктів господарювання проінформовано, що для визначення фітосанітарного стану місць виробництва та маркування ДПМ протягом вересня 2020 року фітосанітарні інспектори проведуть відповідні обстеження.

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6