Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Вітання з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини

 Від усього серця вітаю працівників Головного управління, державних лікарень ветеринарної медицини таdsdssd33344dhdd111 лабораторій Держпродспоживслужби Івано-Франківщини, а також усіх причетних до ветеринарії з професійним святом!

Шановні колеги! У ваших руках – складна і відповідальна справа. Турбуючись про довкілля та тварин, підтримуючи стабільну епізоотичну ситуацію та контролюючи ветеринарно-санітарну безпеку продуктів тваринництва, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я жителів і гостей Прикарпаття. Сьогоднішнє епізоотичне благополуччя області – це результат вашої щоденної наполегливої праці, професійного служіння обраному фаху та ветеринарній справі.

 Переконаний: спільними зусиллями ми з гідністю здолаємо нові виклики та завдання, що стоять перед ветеринарною медициною, задля кінцевої мети – гарантування здоров’я людей та продовольчої безпеки держави.

 Тож зичу усім міцного здоров’я, тепла, сімейного затишку, довголіття та мирного неба! Творчого усім настрою, наснаги на добрі справи та нових професійних здобутків. Нехай втілюються в життя всі плани та задуми на радість вашим рідним, на благо розквіту нашої України!

З повагою,

начальник Головного управління Держпродспоживслужби

в Івано-Франківській області      

Роман ГУРСЬКИЙ

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6