Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Інформація для власників щодо ввезення домашніх тварин до Канади та США

 Відповідно до офіційного повідомлення Канадського агентства з інспекції продовольства, з 06.07.2020 року канадською стороною заборонено ввезеннявакеренркен56675ккака домашніх тварин (собак та котів) до Канади з країни, а також призупинено дію раніше виданих та видачу нових дозволів на їх ввезення.
 Дана заборона не поширюється на домашніх тварин, які ввозяться не з метою продажу, участі в шоу, виставці або наукових дослідженнях, розведення та супроводжуються власниками, які є резидентами Канади, а також на ввезення службових собак (у супроводі особи, якій вона призначена).
 Стосовно вимог США до форми супровідного документу на переміщення домашніх тварин, центром з контролю та профілактики хвороб США (CDC) українській стороні надано вимоги США для країн з високим ризиком щодо сказу, та перелік документів, якими мають супроводжуватись домашні тварини при ввезенні на територію вказаної країни.
 Всі тварини повинні супроводжуватись діючим сертифікатом щодо вакцинації проти сказу.
 Наголошуємо, що СDС не приймає сертифікати здоров’я чи міжнародні ветеринарні сертифікати замість сертифікату щодо вакцинації проти сказу. Дійсний сертифікат щодо вакцинації проти сказу повинен містити наступну інформацію, викладену англійською мовою (або супроводжуватись завіреним англійським перекладом):
Ім’я та адреса власника;
 Порода, стать, дата народження (приблизний вік, якщо дата народження невідома), масть, мітки та інша ідентифікаційна інформація;
 Дата вакцинації проти сказу та інформація про вакцину;
 Дата закінчення дії вакцини;
 Назва, номер ліцензії, адреса, підпис лікаря ветеринарної медицини, який проводив щеплення тварини.
 Тваринам, які супроводжуються документами, що не відповідають вимогам CDC, буде відмовлено у в’їзді та повернуто до країни походження за рахунок імпортера.
Просимо врахувати зазначену інформацію під час планування подорожей з домашніми тваринами до Канади та Сполучених Штатів Америки.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6