Головне меню

Подати звернення

Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільгоспкультур в господарствах Прикарпаття у липні 2020р

 Зливові дощі, що випали у червні, та підвищена вологість повітря мали вплив на розвиток шкідливих організмів, наслідки якого можуть проявлятисяsdferafref655555 протягом всього вегетаційного періоду.


 В липні можливі різкі перепади денної і нічної температури, що створюватимуть сприятливі умови для розвитку збудників хвороб та шкідників. Важливе значення для регулювання чисельності шкідливих організмів та своєчасного застосування засобів захисту рослин матиме моніторинг фітосанітарного стану сільськогосподарських культур.
 Тож систематичне обстеження посівів на предмет їх заселення та ураження шкідливими організмами, вжиття заходів з метою недопущення втрат урожаю та його якості є першочерговим завданням.

 В липні в посівах зернових культур продовжуватимуть завдавати шкоду хлібні клопи. Личинки старших віків та імаго нового покоління харчуватимуться зерном, готуючись до перезимівлі та накопичуючи запас жиру. Закінчують розвиток личинки трипса, які опустяться в грунт, де залишаться на зимівлю. Крилаті особини попелиць, які перелітатимуть на дикорослі злаки, згодом заселять сходи падалиці. Завершуватиметься живлення та заляльковування личинок п’явиці, звідки наступного року вийде жук. На злакових бур’янах та колосках ярих зернових культур розвиватимуться літні покоління злакових мух, зокрема шведської …

 Детально про особливості розповсюдження та розвитку хвороб, активність та чисельність шкідників сільськогосподарських рослин у липні 2020 року читайте в розділі: діяльність управління – фітосанітарна безпека – фітосанітарний стан – прогнози фітосанітарного стану за посиланням

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5