Головне меню

Подати звернення

В Держпродспоживслужбі відбувся круглий стіл із керівниками закладів фізичної культури та спорту Івано-Франківська

 24 червня відбулась робоча зустріч начальника та фахівців Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини із керівниками закладів фізичної культуривавкупе544уеку4444 та спорту міста Івано-Франківська.
 Під час зустрічі, що мала формат круглого столу, було обговорено протиепідемічні вимоги до організації роботи згаданих закладів, з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19).
 Згідно рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, спортивні клуби та фітнес-зали області відновили роботу з 17 червня за умови суворого дотримання протиепідемічних заходів. На сьогодні Держпродспоживслужбою проведено моніторингові відвідування та обстеження 6 закладів фізичної культури міста, суттєвих порушень не виявлено; в кожному випадку надано рекомендації та поради щодо покращення організації роботи.
 В ході спілкування було наголошено на обов’язковому проведенні температурного скринінгу працівникам та клієнтам спортклубів, дезінфекції тренажерів та інвентаря після кожного відвідувача, забезпеченні «соціального» дистанціювання та обмеження щодо одночасного перебування клієнтів під час індивідуальних та групових занять тощо.
 В підсумку було прийнято рішення про подальшу співпрацю.
 Моніторингові відвідування закладів фізичної культури та спорту будуть тривати до закінчення карантину.

54увапваввв232389прпп 6785443аааааавіва23222 віауіка44345654444