Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Контроль за виконанням протиепідемічних заходів

 З 11 травня 2020 р. в Україні та Івано-Франківській області розпочалось послаблення карантинних обмежень. Відповідно до постанови КМУ № 343 від 04.05.2020 р.впупвпвіпіва54654643 знімається заборона при дотриманні протиепідемічних заходів на здійснення діяльності:
• торговельного і побутового обслуговування населення (перукарень, салонів краси);


• гуртової та роздрібної торгівлі непродовольчими товарами виключно в магазинах (в тому числі в ТРЦ, крім зон розваг та фудкортів);
• з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба та здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на винос оператором ринку харчових продуктів;
• з надання стоматологічної допомоги.
 З метою дотримання карантинних обмежень Головним державним санітарним лікарем України видано постанови:
- від 09.05.2020 р. № 17 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (крім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції (COVID-19)»,
- від 09.05.2020 р. № 18 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції (COVID-19)»,
- від 09.05.2020 р. № 19 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні стоматологічних послуг на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції (COVID-19)»,
- від 09.05.2020 р. № 20 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції (COVID-19)», які регламентують їх діяльність.
 З першого дня відновлення роботи вказаних закладів Головним управлінням Держпродспоживслужби в області буде проводитись контроль виконання протиепідемічних заходів шляхом проведення моніторингових відвідувань.
 При виявленні порушень буде вжито негайних заходів по усуненню недоліків шляхом звернення до самих суб’єктів господарювання, органів місцевого самоврядування та Національної поліції.
 З постановами можна ознайомитись за посиланням -
https://moz.gov.ua/golovnij-derzhavnij-sanitarnij-likar-ukraini

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6