Головне меню
- Головна
- Структура
- Нормативно-правова база
- Державний нагляд
- Діяльність управління
- Безпечність х-п та ветеринарія
- Фітосанітарна безпека
- Держсанепіднагляд
- Захист споживачів
- Контроль за цінами
- Реєстрація сільгосптехніки
- Робота у вихідні дні
- Чергування
- Звіти про роботу
- Кабінет охорони праці
- Державні закупівлі
- Публічна інформація
- Запобігання корупції
- Очищення влади
- Кадрова політика
- Звернення громадян
- Пошук по сайту
- Анонси, оголошення
- Виступи в ЗМІ
- Контактна інформація
- Напишіть нам
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж
Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільгоспкультур в господарствах Прикарпаття у травні 2020 року
Травень - останній місяць весни. Відбувається інтенсивне підвищення температури повітря, появляються спекотні дні (особливо в останні роки). Практично по всій територій області випадають грозові дощі, зливи. Водночас не виключаються ранкові приморозки на поверхні грунту і в повітрі.
За даними весняних контрольних обстежень сільськогосподарських угідь шкідливі організми перезимували задовільно. Загинуло за зиму 5, максимально 25 відсотків шкідників. Перезимувавши комахи, за оптимальних погодних умов протягом вегетації, здатні відновити та примножити популяції і зашкодити сільськогосподарським культурам. Як правило, в першу чергу від шкідливих організмів потерпатимуть ті посіви, при вирощуванні яких не дотримуються сівозміни, допускалася сівба насінням не районованих сортів, не протруєним, де ігноруються захисні заходи.
Фітосанітарна ситуація в агроценозах в травні визначатиметься головним чином комплексом агрокліматичних умов, природних і господарських факторів.
Про особливості розповсюдження та розвитку хвороб, активність та чисельність шкідників сільськогосподарських рослин у травні 2020 року детально читайте в розділі: діяльність управління – фітосанітарна безпека – фітосанітарний стан – прогнози фітосанітарного стану за посиланням.
Гарячі новини
Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:
1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.
2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.
3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").
4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.
5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.
6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.
7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.
8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення
Останні новини
- Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на місцевому рівні створює «платформу примирення»
- Кабінет Міністрів обмежив максимальну ціну на газ для населення на рівні 6,99 грн. за куб. метр до 31 березня
- В насінні кунжуту, що експортувалось з Індії, виявили оксид етилену
- В управлінні фітобезпеки Держпродспоживслужби Прикарпаття провели онлайн-нараду та підсумували результати роботи за минулий рік
Вхід
Пошук
Календар
Січень 2021 |
