Головне меню
- Головна
- Структура
- Нормативно-правова база
- Державний нагляд
- Діяльність управління
- Безпечність х-п та ветеринарія
- Фітосанітарна безпека
- Держсанепіднагляд
- Захист споживачів
- Контроль за цінами
- Реєстрація сільгосптехніки
- Робота у вихідні дні
- Чергування
- Звіти про роботу
- Кабінет охорони праці
- Державні закупівлі
- Публічна інформація
- Запобігання корупції
- Очищення влади
- Кадрова політика
- Звернення громадян
- Пошук по сайту
- Анонси, оголошення
- Виступи в ЗМІ
- Контактна інформація
- Напишіть нам
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж
Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільгоспкультур в господарствах Прикарпаття у квітні 2020 року
Запровадження режиму надзвичайної ситуації у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції Covid-19 значно змінило життя людей, але не вплинуло на розвиток шкідливих організмів рослин. За умов аномально теплої погоди зимового періоду 2019-2020 р.р. перезимівля шкідливих комах та збудників хвороб пройшла добре.
Під дією зимових плюсових температур, озимі культури періодично відновлювали вегетаційні процеси, що знижувало їх зимостійкість, і навіть незначні березневі приморозки завдали шкоди ослабленим рослинам.
На фоні нестачі грунтової вологи у квітні шкідливі організми здатні завдати великої шкоди як озимим, так і ярим культурам. Подальший розвиток буде залежати від агрокліматичних умов. Щоб вчасно та ефективно провести заходи захисту рослин, суб’єктам господарювання всіх форм власності слід постійно проводити обстеження посівів та насаджень. Захист будь якої культури має ґрунтуватися на даних фітосанітарного моніторингу.
Про особливості розповсюдження та розвитку хвороб, активність та чисельність шкідників сільськогосподарських рослин у квітні 2020 року детально читайте в розділі: діяльність управління – фітосанітарна безпека – фітосанітарний стан – прогнози фітосанітарного стану.
Гарячі новини
Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:
1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.
2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.
3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").
4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.
5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.
6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.
7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.
8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення
Останні новини
- Держпродспоживслужба Прикарпаття забезпечує контроль за дотриманням вимог січневого посиленого карантину
- Встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу харчових продуктів
- Держпродспоживслужба інформує про протиепідемічні та карантинні вимоги під час відвідування гірськолижних курортів
- Підсумки-2020: результати здійснення державного контролю за дотриманням гігієнічних вимог на прикарпатських бійнях та потужностях з розбирання та обвалювання м’яса
Вхід
Пошук
Календар
Січень 2021 |
