Головне меню

Подати звернення

Спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини відвідали 1713 закладів з метою протидії поширенню коронавірусу

Наразі працівники Держпродспоживслужби в усіх районах краю здійснили візити до 533 шкіл, 223 дитячих садків, 345 ОТГ та сільських рад, 406 фельдшерсько-акушерськихdfgfhffffgh888tghghgg пунктів та лікувальних закладів, 26 ринків, 13 вокзалів, 44 супермаркетів та 123 інших об’єктів.

Фахівці служби зустрічаються з працівниками органів виконавчої влади, педагогічними та учнівськими колективами, медичним персоналом, проводять просвітницькі та роз’яснювальні бесіди, поширюють відповідні інформаційні матеріали щодо шляхів протидії поширенню вірусу.
У рамках кампанії використовуються не лише інформаційні матеріали, підготовлені Міністерством охорони здоров’я України та Всесвітньою організацією охорони здоров’я, а також ряд напрацьованих власних матеріалів, які містять корисну інформацію, рекомендації та контактні дані.
Інформаційна кампанія з протидії проникненню корона вірусу на територію нашої держави набула особливої актуальності у зв’язку з реєстрацією першого випадку коронавірусу в Чернівецькій області.
За даними МОЗ, хворий доправлений до інфекційної лікарні, а сім’я та інші контактні особи - в ізоляції.
Ситуація в Україні повністю контрольована, наша держава перебуває в тій же фазі розповсюдження епідемії, що й раніше - на стадії поодиноких випадків. Українські служби діють у чіткій відповідності до інструкцій.
Разом з цим, МОЗ рекомендує зберігати спокій, адже система засвідчила свою здатність протистояти викликам та діяти швидко і чітко.
Крім того, надзвичайно важливо дотримуватися рекомендацій з особистої гігієни та перебування у громадських місцях.
Окремо Уряд закликає не піддаватися на штучний ажіотаж із масовим скуповуванням медичних масок: варто пам’ятати, що маска не захищає від вірусу здорову людину. Маска має надягатися ЛИШЕ на людину, яка має симптоми ГРВІ, щоб вона не заразила оточуючих.

Також рекомендуємо ознайомитися з відповідями на основні запитання про COVID-19 – захворювання, викликане новим коронавірусом.