Головне меню
- Головна
- Структура
- Нормативно-правова база
- Державний нагляд
- Діяльність управління
- Безпечність х-п та ветеринарія
- Фітосанітарна безпека
- Держсанепіднагляд
- Захист споживачів
- Контроль за цінами
- Реєстрація сільгосптехніки
- Робота у вихідні дні
- Чергування
- Звіти про роботу
- Кабінет охорони праці
- Державні закупівлі
- Публічна інформація
- Запобігання корупції
- Очищення влади
- Кадрова політика
- Звернення громадян
- Пошук по сайту
- Анонси, оголошення
- Виступи в ЗМІ
- Контактна інформація
- Напишіть нам
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж
«НЕ ризикуй!», або 2020 рік – Міжнародний рік охорони здоров’я рослин
Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області долучилось до всеукраїнського інформаційного проекту з підвищення обізнаності «НЕ РИЗИКУЙ!».
Державні фітосанітарні інспектори розповсюдили на території області листівки, плакати та інші наочні матеріали, що призначені для мандрівників, туристів та комерційних перевізників, які привозять в Україну з-за кордону рослини, рослинні продукти та інші предмети високого ризику, виготовлені з рослинної сировини.
Інформаційна кампанія «НЕ РИЗИКУЙ» здійснюється в рамках Міжнародного року охорони здоров’я рослин (МРОЗР), який офіційно оголошений Продовольчою і сільськогосподарською організацією (ФАО).
Метою проекту є висвітлення соціальних, екологічних та економічних наслідків завезення зараженої рослинної сировини або карантинних шкідників та хвороб до України.
Адже карантинні шкідники, хвороби рослин та бур’яни, потрапляючи в нові, більш сприятливі умови для розвитку, стрімко розмножуються, не мають природних ворогів, завдають більших втрат, у порівнянні з місцем первісного існування. Це може завдати непоправної шкоди вітчизняному сільському господарству та довкіллю. Досить часто шкідників і хвороб рослин після того, як вони адаптувалися, викорінити неможливо, а на боротьбу з ними йде багато часу й коштів.
Навчаючи громадськість головним ризикам, які несуть небезпечні карантинні організми для сільського господарства та природи нашої країни, ми сподіваємось на розуміння та підтримку задля зменшення кількості неперевірених рослин та рослинних продуктів, які перевозяться у багажі людей.
Гарячі новини
Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:
1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.
2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.
3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").
4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.
5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.
6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.
7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.
8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення
Останні новини
- Увага! Повідомлення RASFF: в неочищеному насінні кунжуту, що експортувалось з Індії через Нідерланди до країн-членів ЄС та до України, виявили оксид етилену
- Звертаємо увагу операторів ринку харчових продуктів та споживачів: встановлено неточність факту
- Перелік препаратів по програмі «Доступні ліки» розширено
- В 2020 році на Прикарпатті значно модернізовано шкільні харчоблоки
Вхід
Пошук
Календар
Січень 2021 |
