Головне меню

Подати звернення

ПРЕС-АНОНС

 14 лютого 2020 року відбудеться прес-конференція начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на тему :erferferer5555sdfdfwefwe «Регіональна програма «Дітям Прикарпаття – якісне харчування» - схвалена Урядом і виходить за рамки області; Захист прав споживача – складова частина захисту прав людини; Як не впустити на територію краю пташиний грип, африканську чуму свиней та карантинних шкідників» (підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за 2019 рік)

Початок прес-конференції: о 10:00 год.

Місце проведення: Івано-Франківська область Тисменицький район
с. Підлужжя, вул. Шевченка, 1, зал засідань
Головного управління Держпродспоживслужби
в Івано-Франківській області

 До участі в прес-конференції запрошуються представники ЗМІ та громадських організацій області.
Для зручності представників ЗМІ, о 09:15 год. буде надано транспорт від приміщення Івано-Франківської ОДА (представник Головного управління зустрічатиме біля центрального входу)

 Захід спрямовано на привернення уваги суспільства до питань якості та безпечності харчових продуктів, причин виникнення та заходів профілактики харчових токсикоінфекцій (отруєнь) в закладах громадського харчування, безпечності та якості харчування дітей в школах, дошкільних та соціальних закладах, питань застосування засобів захисту рослин та недопущення на територію області карантинних організмів, роботи консультаційних центрів з питань захисту споживачів при районних, міських управліннях ГУ ДПСС в області, формування тарифів на житлово-комунальні послуги, контролю за Програмою «Доступні ліки», практики проведення лабораторних досліджень на території області.

Обговорюватимуться питання:
1. Контроль безпечності та якості харчування дітей в освітніх та дошкільних закладах області.
2. Причини виникнення та профілактика харчових отруєнь в закладах громадського харчування та при проведенні масових заходів.
3. Принципи здійснення заходів державного нагляду і контролю (планові та позапланові перевірки).
4. Запобігання поширенню небезпечних інфекційних хвороб тварин та птиці.
5. Вимоги до застосування засобів захисту рослин, попередження загибелі бджіл.
6. Захист прав споживача – складова частина захисту прав людини.
7. Особливості контролю за регульованими цінами (Програма «Доступні ліки», формування тарифів в житлово-комунальній сфері).

 В прес-конференції братимуть участь: начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Гурський Роман Йосипович, начальники управлінь та спеціалісти за напрямками діяльності.

Представників ЗМІ просимо підтвердити участь в прес-конференції.

Контакти для детальної інформації:
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області
м. Івано-Франківськ вул. Берегова, 24 тел. (0342) 51-13-89
Контактна особа: Сендецький Микола Петрович (050) 670-25-29