Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

На засіданні ДНПК при ОДА обговорили питання щодо недопущення збудника грипу птиці на територію Прикарпаття.

 28 січня відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Івано-Франківській обласній державній адміністрації. орьтпгтог6765544676ррр33
 Йшлося про недопущення занесення збудника грипу птиці на територію області, проведення позапланових заходів державного ветеринарно-санітарного контролю (нагляду) щодо суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з птахівництвом. Крім того розглянуто питання організації та проведення заходів по профілактиці інфекційних хвороб тварин та птиці на території області відповідно до Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин на 2020 рік; проведено аналіз роботи користувачами мисливських угідь щодо регуляції чисельності червоної лисиці та диких свиней на території області.


 Окрім членів Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації, на засіданні були присутні голови та заступники голів Державних протиепізоотичних комісій при районних державних адміністраціях та виконкомах міських рад міст обласного значення, спеціалісти обласного управління лісового та мисливського господарства, управління екології та природніх ресурсів обласної державної адміністрації, представники засобів масової інформації.
 За підсумками роботи було вирішено протягом першого кварталу провести відповідні заходи державного ветеринарно-санітарного контролю (нагляду) щодо суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з вирощуванням, утриманням, реалізацією живої птиці на предмет дотримання вимог біобезпеки з метою недопущення та поширення збудника грипу птиці на території області; не допускати перевезення живих тварин, в тому числі птиці, сировини та продукції тваринного походження без супровідних документів, за допомогою працівників національної поліції та органів місцевого самоврядування не допускати діяльність стихійних ринків; користувачами мисливських угідь проводити роботу щодо регулювання чисельності хижих і шкідливих тварин, особливо вовка та лисиці, диких свиней на території області.
 В ході засідання розглянуто питання щодо відшкодування збитків Надвірнянською районною державною адміністрацією власнику (Богайчук Г.Я.) вилучених тварин, у зв'язку з випадком африканської чуми свиней в с. Волосів Надвірнянського району, який був зареєстрований у 2017 році.
 Надзвичайно важливим залишається те, що забезпечення благополуччя області щодо інфекційних хвороб тварин і птиці полягає у необхідному своєчасному проведенні профілактичних ветеринарно-санітарних заходів, лабораторно-діагностичному дослідженні, роз’яснювальній роботі серед власників і керівників господарств та населення за сприяння ЗМІ, а також невідкладних заходах у разі загибелі чи підозрі у захворюванні тварин.

 Контроль за виконанням рішень ДНПК покладено на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

asdf343eerre89989989 erweqrwerewwerq555

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6