Головне меню

Подати звернення

На Косівщині обговорили питання харчування в закладах освіти

 22 січня 2020 року в м. Косів проведено семінар-навчання з основних питань організації харчування дітей в освітніх закладах району. орьтпгтог6765544676ррр
 В заході, що відбувся на базі Косівської районної державної адміністрації, взяли участь голова Косівської РДА, начальники відділів освіти Косівської РДА, Яблунівської, Рожнівської, Космацької ОТГ, директори дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів району, оператори ринку харчових продуктів, які здійснюють харчування дітей, а також спеціалісти Косівського районного відділу та Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. 


 В ході роботи учасники розглянули питання впровадження у харчоблоках закладів освіти Косівського району постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи НАССР та її дієвість; виділення коштів з місцевих бюджетів для належного функціонування харчоблоків освітніх закладів.
 Крім того було проаналізовано рекомендації щодо тендерної документації при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей, процес паспортизації харчоблоків освітніх закладів та обговорено ефективність виконання на Косівщині Регіональної цільової програми «Дітям Прикарпаття - якісне харчування».

вакцу45645333333456546544 віае45екен5656565456544