Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Для керівників агроформувань Снятинського району провели семінар-навчання

 22 січня 2020 року в залі засідання Снятинської РДА фахівці Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби вdfgfgre34564332333465654 Івано-Франківській області провели семінар-навчання для керівників агроформувань району.
 Захід був спрямований на вивчення регламенту дій при проведенні робіт, які пов’язані з застосуванням пестицидів при вирощуванні сільськогосподарських культур та зберіганні сільгосппродукції та вимог чинного законодавства при проведенні державного контролю і нагляду у сфері захисту рослин та насіннєвого контролю.


 Основну увагу учасників було звернуто на внутрішньогосподарський насіннєвий контроль, придбання сертифікованого насіння з відбором проб для арбітражного аналізу та дотримання норм Закону України «Про насіння і садивний матеріал»
Учасникам семінару роздано методичні рекомендації щодо алгоритму дій при проведенні робіт, які пов’язані з застосуванням пестицидів при вирощуванні сільськогосподарських культур, доведено зразки повідомлень для органів місцевого самоврядування та пасічників району в разі передбачуваних обробок пестицидами сільськогосподарських культур та плодових насаджень, а також контакти пасічників району.
 В підсумку заходу досягнуто домовленості про співпрацю у виконанні комплексу заходів щодо попередження токсикозу бджіл та інших сільськогосподарських тварин, здійснення агроформуваннями насіннєвого контролю тощо.

dfdfvbdtrg6668y333333

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6