Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Експериментальний проект щодо реклами на радіо

 З кожним роком рекламний ринок збільшує свої обсяги. Крім суттєвого збільшення реклами в Інтернеті, згідно статистичних даних фахівців у сфері маркетингу,2232332sdfwdfwefew2333 реклами на радіо збільшилось за 2019 рік на 25 % у порівнянні з попереднім роком.
 Тому, звертаємо увагу рекламодавців та розповсюджувачів реклами на радіо, що 11 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України затверджено постанову № 1024 «Про реалізацію експериментального проекту щодо рекламування на радіо окремих товарів (послуг) та осіб, що їх реалізують (надають)».
 Відповідно до вимог зазначеного нормативно-правового акту у період з 1 січня 2020 року по 31 грудня 2021року при розповсюдженні на радіо реклами:
- послуг народної медицини;
- послуг, пов’язаних із залученням коштів населення;
- цінних паперів та фондового ринку;
- об’єктів будівництва, будівель, приміщень
не потрібно зазначати номер, дату видачі дозвільного документу (ліцензії) та найменування органу, що видав дозвільний документ (ліцензію).
 Вищезазначена постанова стосується виключно реклами на радіо, тому при розповсюдженні аналогічної реклами в друкованих ЗМІ, на транспорті, засобами зовнішньої реклами тощо, обов’язково зазначається номер дозволу, ліцензії, дату їх видачі та найменування органу, який видав цей дозвіл, ліцензію.
 Поряд з цим, закликаємо розповсюджувачів реклами неухильно дотримуватись вимог ч.2 ст.8 Закону України «Про рекламу», а саме - не поширювати рекламу, якщо відповідно до законодавства види діяльності або товари, що рекламуються, підлягають обов’язковій сертифікації або їх виробництво чи реалізація вимагає наявності відповідних дозволу, ліцензії, а рекламодавець не надав розповсюджувачу реклами копії таких сертифікати, дозволу, ліцензії, засвідчених у встановленому порядку.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6